Робота для дітей віком 8-12 років

Робота для дітей віком 8-12 років

Діти у віці від восьми до дванадцяти років, можуть захотіти провести більше часу з друзями та менше часу приділяти домашнім справам. Але це також той вік, коли вони навчаються співпрацювати, шукати схвалення від дорослих, і з ентузіазмом ставляться до нових викликів і досягають їх. Вони більш незалежні і можуть виконувати кілька завдань самі по собі.

  • Діти даного віку можуть мити посуд вручну, або ви можете навчити їх користуватися посудомийною машиною. Переконайтеся, що ви правильно розповідаєте їм, як користуватися посудомийною машиною для забезпечення безпеки та ефективності роботи.
  • Вони можуть самостійно працювати з посудомийною машиною, але декілька наглядових сесій є обов’язковими.
  • Старші діти повинні навчатися брати на себе відповідальність за свої речі. Отже, якщо ваша дитина володіє велосипедом, вона повинна вміти доглядати за ним. Дитина повинна володіти вмінням від миття до відновленням велосипеда.
  • Простим, але не настільки привабливим завданням є винесення сміття. Ця робота все ж таки залишається за дорослими або підлітками, тому що сміттєві пакети не завжди є легкими, і тому потрібно докласти фізичної сили для того, щоб винести пакет в сміттєвий бак.
  • Окрім годування домашнього улюбленця, дитині у віці від восьми до дванадцяти років можна довірити прогулянки з собакою, купання та похід до ветеринара.
  • Миття підлоги теж являється не важким завданням для старших дітей. Однак це завдання потребує певної фізичної сили.
  • Приготування їжі це навичка виживання, яку всі діти повинні знати. Діти в даному віці досить дорослі, щоб зробити бутерброд, закип’ятити чай чи нарізати фрукти. Вони також можуть безпечно використовувати плиту. Тим не менш, ми рекомендуємо забезпечити безпеку дитини, контролюючи, коли вони знаходяться на кухні.

Чим доросліші діти, тим ефективніше вони виконують роботу, фактично без чиєїсь допомоги.