Робота для дітей віком 6-7 років

Робота для дітей віком 6-7 років

У віці від шести до семи років діти більш незалежні і можуть зробити для себе деякі дрібниці. Вони також здатні безпечно та ефективно виконувати завдання навколо будинку. З огляду на основні етапи розвитку, ми підготували перелік справ, які ваші діти віком від шести до семи років можуть легко виконувати.

  • Молодшим дітям може знадобитися невелика допомога, переносячи всі свої речі, але більшість дітей старшого віку робить це самостійно. Дитина в такому віці може не тільки сама вийти з машини, але й допомогти вам занести в будинок продукти. Однак пам’ятайте, що вони ще молоді і не можуть переносити важкі речі. Отже, давайте їм завдання,які не передбачають великих фізичних навантажень.
  • Коли ваші малюки досягають шести років, навчіть їх застеляти зранку за собою ліжко. Вони можуть допомагати своїм молодшим братам та сестрам.
  • Складати одяг важче ніж сортувати його. У віці семи років діти мають кращу координацію рук та очей і можуть краще сконцентруватися, що полегшує їм правильне згортання одягу та їх складання в шафу.
  • Хоча ваша шестирічна не готова до запуску посудомийної машини, вона може витягнути з неї посуд, повитирати та розкласти її на своє місце. Однак, рекомендовано слідкувати за дітьми, коли вони мають справу з посудом, що б’ється.
  • Діти в такому віці можуть самі за собою мити посуду. Достатньо їм один раз показати як це робити.
  • Шестирічна дитина не готова сама запускати програму для прання, але вона з легкістю може допомогти вам витягнути одяг з машинки та розвісити його на сушку.
  • Харчування домашніх тварин- це легке завдання для дитини, яка має розуміння пропорції та поняття часу. Дітям у віці від шести до семи років може бути поставлено завдання годувати домашніх тварин щодня. Просто переконайтеся, що ви даєте дитині чіткі вказівки про те, чим годувати, коли та скільки.
  • Хоча повномасштабне садівництво або експлуатація поливного шлангу може стати проблемою в цьому віці, ви можете навчити дітей доглядати за кімнатними рослинами використовуючи воду та кружку.

На перший погляд батькам здається, що допомога їхніх дітей є не обов’язковою та примітивною. Проте вашим нащадкам буде приємно вам допомагати. Так вони відчуватимуть себе потрібними та відповідальнішими.