Робота для дітей віком 4-5 років

Робота для дітей віком 4-5 років

Діти у віці від чотирьох до п’яти мають більше навичок та здібностей, і вони так само готові, як і молодші, допомагати своїм батькам. Вони також починають насолоджуватися командними діями, а це означає, що їм, швидше за все, сподобається допомагати вам, ніж виконувати самотужки.

  • Діти цього віку можуть зробити більше, ніж просто збирати свої іграшки з підлоги. Вони можуть сортувати іграшки,складати їх, якщо потрібно, і відкладати їх у різні місця. Тому просіть дітей робити це щодня, це допоможе їм засвоїти те, що кожна річ має своє місце.
  • Діти старшого віку також можуть допомогти вам накрити на стіл. Але дайте їм прості завдання, такі як розміщення салфеток, тарілок і столових приборів на столі. Чотири та п’ятирічні діти не повинні розкладати посуду з гарячою їжею або напоями.
  • Якщо вони можуть розкласти столові прибори, значить вони зможуть пізніше їх зібрати і покласти в умивальник. В цьому віці небезпечно дітям дозволяти складати посуду в посудомийну машинку.
  • Ще одне просте завдання, яке можуть зробити діти – розкласти одяг для прання по кольорах . Вони навіть можуть допомогти вам поставити одяг у машинку, але не дозволяйте дитині самій включати програму. Отже, будьте з дітьми, коли вони знаходяться біля пральної та посудомийної машинки.
  • Діти в даному віці, можливо ще не зможуть прибирати повністю у своїй кімнаті, але розкласти книжки на полицях чи дрібні деталі їм під силу.

Праця в такому віці призначена для вивчення нових навиків, а не для того, щоб зробити їх самостійними.