Робота для дітей віком 13-15 років

Робота для дітей віком 13-15 років

Підлітки сильніші та швидші у виконанні роботи від молодших дітей. Вони швидше набувають навички і можуть ефективно виконувати завдання самостійно. Зважаючи на зрілість, силу та інтелект, які показує середній підліток, ми перерахували, що вони можуть з легкістю зробити.

  • Миття ванни чи душу не є легким завданням. Велика кількість зусиль спрямовується на очищення підлог, стін, басейнів і ванн. Не забувайте, що це завдання потрібно ретельно виконувати, використовуючи миючі рукавички та засоби для чищення, які знають лише дорослі та старші діти. Крім того, прибирання ванної кімнати – це не весела справа, але це те, що потрібно зробити в будь-якому випадку. І підлітки повинні навчитися цьому рано чи пізно.
  • За допомогою невеликого нагляду ви можете навчити свого підлітка готувати прості страви,такі як млинці, макарони, бутерброди та навіть тістечка. Випічка – це одне з того, чим підлітки можуть насолоджуватися, тому ви можете скористатися цим, щоб він допоміг вам на кухні.
  • Підлітки також можуть запакувати обід для себе та своїх молодших братів і сестер, якщо такі є. Їм також дають роботу прибирання кухні після того, як ви закінчите приготування їжі.
  • Ще одне завдання, яке потрібно зробити ретельно, – це очищення холодильника.Підлітки можуть відокремити та організувати речі у холодильнику, що дає їм уявлення про гігієну, яка повинна підтримуватися там, де ви зберігаєте їжу. Однак їм може знадобитися трохи інструкцій щодо того, як це зробити для початку.
  • Старші діти у віці від тринадцяти до п’ятнадцяти років також можуть брати на себе завдання з садівництва, такі як косіння газону, згортання листя, поливання рослин тощо.
  • До того часу, коли вони досягнуть 16 років, більшість підлітків можуть водити автомобіль в присутності батьків. Тим самим вони навчаться стежити за автомобілем, прибирати салон та мити її ззовні.
  • Старшим дітям також можна дати завдання допомогти своїм молодшим братам і сестрам одягатися, робити домашні завдання та прибирати кімнату. Вони також можуть доглядати за своїми маленькими сестрами або братами, коли батьки виїжджають.
  • Підлітки також можуть чистити подвір’я взимку від снігу.

Дорослі діти, які живуть в будинку, можуть прибирати не просто свої кімнати, а весь будинок з невеликою допомогою від батьків. Коли ви хочете, щоб будинок був чистим під час весняних чи літніх канікул, або хочете допомоги у прибиранні будинку перед Різдвом, ви знаєте на кого покластися.